Forum de spiritualitate

Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Dum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Sam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Dum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Dum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Mier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Mar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Lun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Joi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Vin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Joi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Mar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Lun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Sam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Mier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Mier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Dum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Mier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Mier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Mar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Mar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Dum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Dum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Joi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Mar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Lun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Lun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Descutii despre site-urilor promovate

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 14, 2008 5:43 am

Cactus

inger
Zyraxes a scris:Metapedia este o enciclopedie electronică despre cultură, artă, stiință, filozofie și politică.

Super yes ulala

Nu e nimic mai trist decât tristețea unui om vesel. (Armando Palacio Valdes)
Luzerii nu moare niciodata, de nici un fel, never, nicicand; Eu ieste unu' dantri iei. (Cactus Perfectus)
Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 14, 2008 7:11 am

Cactus

inger
OK si care-i problema; astia sunt dizidentzi din Wikipedia si au vrut sa faca si ei ceva; asta se kiama concurentza; cat de loiala sau neloiala - hai sa fim serioshi... E bine ca avem doua sau mai multe surse de inspiratzie...

Luzerii nu moare niciodata, de nici un fel, never, nicicand; Eu ieste unu' dantri iei. (Cactus Perfectus)

3 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 14, 2008 7:20 am

Rhea

muritor de rand
Nu era un comentariu personal ,spuneam doar ce am citit despre ea .Bineinteles ca alternativele sunt bine venite !

4 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 14, 2008 7:25 am

Cactus

inger
Rhea a scris:Nu era un comentariu personal ,spuneam doar ce am citit despre ea .Bineinteles ca alternativele sunt bine venite !

Fiks - toate portalurile (???) astea or inceput sa aiba motoare de cautare din toate domeniile...O enciclopedie perfecta nu va exista niciodata; ai vazut tu omenire perfecta ???m EVIL Nici io n-am vazut. Totul e subiectiv intr-o anumita masura si istoria e cea mai subiectiva stiintza...DAR
"Cujet deci exist" ?????????? Oare ??? Oare existam sau suntem simple cuante de energie dintr-un imens pe care nici macar nu-l putem gandi; ashea cam ca un fel de musuroi de furnici. Oamenii cred ca furnicile cujeta ? Sau reactzioneaza instinctual ? Si atunci ce-i instinctul ? Incitante teme; pacat ca-s prea batran pentru ashea o discutzie Laughing

5 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 14, 2008 10:12 am

Rhea

muritor de rand
Glumesti,prea batran? Pozele spun altceva ,dar daca tu te simti batran ..este altceva !daca esti batran ai un atuu ,fata de tinereii forumisti ,intelepciunea si experienta vietii traite ,asa ca....pe cai !

6 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 14, 2008 12:34 pm

Cactus

inger
http://www.skepticsannotatedbible.com/ Laughing Laughing

7 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 14, 2008 9:16 pm

Ada_Pal

inger
Cactus a scris:
Rhea a scris:Nu era un comentariu personal ,spuneam doar ce am citit despre ea .Bineinteles ca alternativele sunt bine venite !

Fiks - toate portalurile (???) astea or inceput sa aiba motoare de cautare din toate domeniile...O enciclopedie perfecta nu va exista niciodata; ai vazut tu omenire perfecta ???m EVIL Nici io n-am vazut. Totul e subiectiv intr-o anumita masura si istoria e cea mai subiectiva stiintza...DAR
"Cujet deci exist" ?????????? Oare ??? Oare existam sau suntem simple cuante de energie dintr-un imens pe care nici macar nu-l putem gandi; ashea cam ca un fel de musuroi de furnici. Oamenii cred ca furnicile cujeta ? Sau reactzioneaza instinctual ? Si atunci ce-i instinctul ? Incitante teme; pacat ca-s prea batran pentru ashea o discutzie Laughing

"CUJET"..."EXIST"////"CRED".......IATA 3 VERBE VITALE SAU MORTALE ce framinta vietile "IMPERFECTILOR PERFECTIBILI" ORI "PERFECTILOR IMPERFECTIBILI CARE SUNTEM..... bounce

8 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 21, 2008 3:39 pm

Delta

demon
Adică... la această secțiune pot crea un topic separat pentru promovarea unui site/forum? huh

9 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 21, 2008 3:43 pm

Alice Bailey

vrajitor
Delta a scris:Adică... la această secțiune pot crea un topic separat pentru promovarea unui site/forum? huh
Poti deschide si topic separat, daca doresti!
Bine ai venit! salut

10 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 21, 2008 3:49 pm

Delta

demon
Alice Bailey a scris:
Delta a scris:Adică... la această secțiune pot crea un topic separat pentru promovarea unui site/forum? huh
Poti deschide si topic separat, daca doresti!
Bine ai venit! salut
Mersi! grin

P.S. You have no idea... Evil or Very Mad

11 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Lun Iul 21, 2008 9:12 pm

Alice Bailey

vrajitor
Delta, pai, da-ne adresa forumului tau ca sa vorbim cu Admin-ul sa o puna in portal!... secret

12 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Iul 22, 2008 7:12 am

Delta

demon
Alice Bailey a scris:Delta, pai, da-ne adresa forumului tau ca sa vorbim cu Admin-ul sa o puna in portal!... secret
M-am uitat peste discuțiile și tematicile abordate pe acest site și... parcă aș mai aștepta un pic. Shok
Nu de alta, dar poate se uită vreunul sensibil la postările de acolo și se sinucide constatând ce liber se pot schimba păreri. gathering

13 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Iul 22, 2008 7:29 am

Delta

demon
Alice Bailey a scris:Si aici ti se pare ca se aplica cenzura? Embarassed
Nu la cenzură mă refeream.
Ci la lejeritatea abordării unor subiecte considerate "serioase"... Wink

14 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Iul 22, 2008 7:43 am

Delta

demon
Alice Bailey a scris:Da' ci are? Io sunt jumi/juma, ca si Stefan cel Mare.. Daca fasem aci si Partidul moldovenilor, candidez pentru functie! Basketball
la câte partide sunt în România, chiar (încă!) una în plus ce mai contează? rolf

Adică, până la urmă pot indica adresa site-ului, că așa mare pagubă n-o fi:
http://sanctuar.myforum.ro/

Nu prea am habar ce-o fi însemnând "portal", dar sună impresionant... Embarassed

15 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Iul 22, 2008 7:49 am

Alice Bailey

vrajitor
Asadar, in Sanctuar nu intram oricum!? Laughing

16 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Iul 22, 2008 7:55 am

Delta

demon
Alice Bailey a scris:Asadar, in Sanctuar nu intram oricum!? Laughing
rolf
Ah, denumirea nu a fost inspirată din cauza aspectelor de tip laic - profan, ci din cauză că am fost de atâtea ori banat pe alte forumuri încât simțeam nevoia unui refugiu lipsit de moderatori.
Acum mi-au cam fost ridicate acele restricții și pe respectivele forumuri, însă dacă este să discutăm, o facem totuși în Sanctuar. Cool

17 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Iul 22, 2008 8:04 am

Diana

inger
dar ce ai facut de erai banat ? secret

18 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Iul 22, 2008 8:05 am

Delta

demon
Alice Bailey a scris:Sa inteleg ca esti baiat?
Dacă este obligatorie circumcizia, atunci nu. rolf

19 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Iul 22, 2008 8:06 am

Delta

demon
Studenta_87 a scris:dar ce ai facut de erai banat ? secret
Eram prea activ și totuși nu înjuram. harhar

20 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mier Iul 23, 2008 3:03 pm

Rhea

muritor de rand
Mai bine "Rebela " decat Studenta !

21 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Joi Iul 24, 2008 8:44 pm

Delta sau alfa ?

22 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mier Ian 07, 2009 5:40 pm

Cactus

inger
Gata ? O aparut Zarzavat , o aparut si cactus si voi iara tacetzi ? Nici un fel de rascoala EVIL cont clona, nimic din toate astea ? Nu mai avetzi subiecte de discutzii sau de barfe ? Nul problemo - rezolvam noi adicatelea Cactus si Zarzavat - inseparabili -kiar ashea - de ce dar sincer - tare mi-ar parea rau sa piara unul din ei. Lasa ca gasim noi ceva de ce sa ne legam si sa facem halimai pe forum... Deshteptarea bobor....

23 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Ian 13, 2009 9:44 am

Bulache

demon
Lasa oameni sa se hodine,is obositi . crazy

24 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Ian 13, 2009 1:08 pm

Cactus

inger
Nea Admine - ai pus o poza pe cinste - SUPER.... fii iubit si tzine-o ca-i tare faina cu iarna aia... gratulation cand vii prin zona, Bulache si Io dam de beut pe gratis.... Pusici, tu draga...

25 Re: Descutii despre site-urilor promovate la data de Mar Ian 13, 2009 1:17 pm

Eu Unul

admin
Merci! Unde dati de beut? La Libric? grin

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum