Forum de spiritualitate

Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Dum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Sam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Dum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Dum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Mier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Mar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Lun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Joi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Vin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Joi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Mar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Lun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Sam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Mier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Mier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Dum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Mier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Mier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Mar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Mar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Dum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Dum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Joi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Mar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Lun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Lun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ? la data de Vin Sept 12, 2008 12:36 pm

GERULA

vrajitor
Soldatel de plumb cu perciuni de rabin raspopit , salut.Ce faci , venerabile ? Mi-a fost dor de dumneata si de umorul matale aflat in carucior de handicapat. Am intrat pe acest minunat forum deoarece am doar cateva lucruri sa iti spun .Le vom lua punctual , asta ca sa ai timp sa aprinzi lumanarele , sa iti iei ochelarii de pe pian , de langa sticla cu sake ...si sa raspunzi , asta doar daca iti poti permite sa o faci.Poti fi impiedicat sa o faci , din varii motive:Unul este ca prinzi greu sau de loc si uiti imediat . Shalom si tine baionetul aproape: poate apare Ibrahim.Daca apare , stii cum sa procedezi : prima data tragi , apoi il somezi.

PS Ai papat ceva cousher azi sau iar te-ai dedulcit la slanina ? Vezi sa nu afle rabi , eu unul nu te parasc , fii pe pace.

Vezi profilul utilizatorului

2 Va indrazni America sa se intrebe DE CE? la data de Vin Sept 12, 2008 1:23 pm

GERULA

vrajitor
GERULA a scris:Soldatel de plumb cu perciuni de rabin raspopit , salut.Ce faci , venerabile ? Mi-a fost dor de dumneata si de umorul matale aflat in carucior de handicapat. Am intrat pe acest minunat forum deoarece am doar cateva lucruri sa iti spun .Le vom lua punctual , asta ca sa ai timp sa aprinzi lumanarele , sa iti iei ochelarii de pe pian , de langa sticla cu sake ...si sa raspunzi , asta doar daca iti poti permite sa o faci.Poti fi impiedicat sa o faci , din varii motive:Unul este ca prinzi greu sau de loc si uiti imediat . Shalom si tine baionetul aproape: poate apare Ibrahim.Daca apare , stii cum sa procedezi : prima data tragi , apoi il somezi.

PS Ai papat ceva cousher azi sau iar te-ai dedulcit la slanina ? Vezi sa nu afle rabi , eu unul nu te parasc , fii pe pace.

1. L-ai certat pe David Duke? Vezi mai jos:
Va indrazni America sa se intrebe DE CE? De David Duke, Presedinte ...

www.davidduke.com/writings/09-17-01_ro.shtml - 38k

3 Domnule DerBedeu , cred ca dvs. sunteti destinatarul la data de Vin Sept 12, 2008 6:29 pm

GERULA

vrajitor
GERULA a scris:
GERULA a scris:Soldatel de plumb cu perciuni de rabin raspopit , salut.Ce faci , venerabile ? Mi-a fost dor de dumneata si de umorul matale aflat in carucior de handicapat. Am intrat pe acest minunat forum deoarece am doar cateva lucruri sa iti spun .Le vom lua punctual , asta ca sa ai timp sa aprinzi lumanarele , sa iti iei ochelarii de pe pian , de langa sticla cu sake ...si sa raspunzi , asta doar daca iti poti permite sa o faci.Poti fi impiedicat sa o faci , din varii motive:Unul este ca prinzi greu sau de loc si uiti imediat . Shalom si tine baionetul aproape: poate apare Ibrahim.Daca apare , stii cum sa procedezi : prima data tragi , apoi il somezi.

1. L-ai certat pe David Duke? Vezi mai jos:
Va indrazni America sa se intrebe DE CE? De David Duke, Presedinte ...

www.davidduke.com/writings/09-17-01_ro.shtml - 38k

You're invited to: As-Salaam Alaikum
By your host: Al haji Abdullah

I'm Al haji Abdullah from Bank of Africa. Firstly, accept my apologies ,am the personal accountant to Dr. Ravindra F. Shah who died with his wife Mrs. Manjula Parikh-Shah in a plane crash on 1st Oct. 2003 on their way to Boston. i came across ($9,700.000.00USD) in his balance with our Bank (B.O.A), then i want you to provide an account where this money will be transfer into for both of us, contact on my private E-mail(alhajiabdullah@voila.fr)for more detail, Regards. Al haji

Date: Friday September 12, 2008
Time: 4:00 pm - 5:00 pm (GMT +00:00)
harhar harhar

4 Re: Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ? la data de Vin Sept 12, 2008 6:40 pm

Azumix

muritor de rand
Ah,ai primit si u un mesaj de genul?Vai,i-as vana ca pe .......Sfatul meu e sa nu incerci sa-i localizezi dupa IP;k vei face o calatorie in vreo 6 state,pana sa dai de ei.

P.S Lasa Gerula ca si tie iti place sa te iei la trante cu Der Bedeu.

5 Re: Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ? la data de Vin Sept 12, 2008 7:15 pm

i place dar nu-i merge ca-i prost.

6 Re: Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ? la data de Vin Sept 12, 2008 7:19 pm

Azumix a scris:Ah,ai primit si u un mesaj de genul?Vai,i-as vana ca pe .......Sfatul meu e sa nu incerci sa-i localizezi dupa IP;k vei face o calatorie in vreo 6 state,pana sa dai de ei.

Lasa nene ca si lui dirbidoi ii place .
Saliveaza sa ii dea cineva atentie sa mai inventeze vreu antisemit .
Daca nu exista antisemiti, ii face el din plastilina .

7 Re: Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ? la data de Vin Sept 12, 2008 7:24 pm

7 ore s`a gandit Cocorule la replica asta.....Bravo.
Are baiatul mult timp liber ca a fost respins la recrutare deoarece a fost clasat ca psihopat.Asta nu ne povestesti tu aci....

8 Re: Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ? la data de Vin Sept 12, 2008 7:31 pm

Der Bedeu a scris:7 ore s`a gandit Cocorule la replica asta.....Bravo.
Are baiatul mult timp liber ca a fost respins la recrutare deoarece a fost clasat ca psihopat.Asta nu ne povestesti tu aci....

Nene
Suntem in secolul XXI , trezeste-te !
Nu mai avem timp de prostiile alea .

9 Re: Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ? la data de Vin Sept 12, 2008 7:39 pm

nimeni nu i-mi replica?

10 Re: Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ? la data de Vin Sept 12, 2008 7:43 pm

Der Bedeu a scris:nimeni nu i-mi replica?

Uite iti replic eu .
Esti un tip simpatic !
Te superi ?

11 Salut.Batrina catana e chiar simpatica la data de Vin Sept 12, 2008 8:00 pm

GERULA

vrajitor
Azumix a scris:Ah,ai primit si u un mesaj de genul?Vai,i-as vana ca pe .......Sfatul meu e sa nu incerci sa-i localizezi dupa IP;k vei face o calatorie in vreo 6 state,pana sa dai de ei.

si , sincer , imi place cum e el , plin de reumatisme dar gata sa se ia la tranta cu toata lumea pentru tarisoara lui ,pe care i-a dat-o Irgun cadou.[Vezi , nu ma pot abtine , il intep si aici] Very Happy

PS Ce zici , sa ii trimit niste slanina.E pofticios soldatelul . harhar Dar te rog , sicret , sa nu auda rabi Sloim.Il cearta cum l-a certat cand a papat seul de la lumanarele. Evil or Very Mad
PPS E blogul tau la linkul acela ? Vezi ca se supara admin.Si pe mine m-a tras de urechi.

12 Iordan al intelepciunii , Suez al straluminarii la data de Vin Sept 12, 2008 8:04 pm

GERULA

vrajitor
Der Bedeu a scris:i place dar nu-i merge ca-i prost.

Daca vorbesti urit , derbedeu ce esti , kanci slanina.Te si spun la rabi Sloim.Ba nu te spun .Fii cuminte , ia soldateii de plumb de pe dulap si giaca-te.Vin si eu mai tarziu.
PS Sa ai baionetul la indemana ...stii tu , astia ai lui Mehmed vin sa iti fure slanina si sticloanta cu rachie.Nu ai pierdut-o , ai scapat-o sub pat aseara , cand ai fost manga.Noroc ca i-ai pus dopul. Very Happy

13 Admin , te rog fierbinte la data de Vin Sept 12, 2008 8:06 pm

GERULA

vrajitor

rog respectuos sa facem demersuri de grup sa ii asiguram lui Derbedeu garda de corp.Alde Ibrahim si Mustafa vor sa ii fure slanina.... Very Happy

14 Re: Am fost cuminte , pot sa ma gioc cu nenea Derbedeu ? la data de Vin Sept 12, 2008 8:11 pm

Tudorel666

eliberat
Domnule Gerula, asta nu e politica, ci bataie de joc sadea, dar nu de domnul Der Bedeu, ca dumnealui ii plac astfel de jocuri, ci de forum si de admin.
Tocmai de aceea, imi pare rau ca, un om inteligent ca dvs. nu si-a dat seama de acest lucru.

Vezi profilul utilizatorului http://lazarmariantudorel.blogsite.ro

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum