Forum de spiritualitate

Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Dum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Sam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Dum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Dum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Mier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Mar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Lun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Joi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Vin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Joi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Mar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Lun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Sam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Mier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Mier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Dum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Mier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Mier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Mar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Mar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Dum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Dum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Joi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Mar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Lun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Lun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Administratori - propuneri, realizari, critica

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1 Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 1:22 pm

Habibi

muritor de rand
Pentru inceput propun sa se faca reclama la forum pe forumul de suport.

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 2:27 pm

Eu Unul

admin
Habibi a scris:Pentru inceput propun sa se faca reclama la forum pe forumul de suport.
Da, am promovat forumul acum. Sa vedem cat de eficient va fi.

Super Widget-ul cu WELCOME! Se incadreaza in aspectul general al temei. iconsmile

3 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 3:29 pm

Habibi

muritor de rand
Am trimis cateva invitatii pe forumul Catholic pentru vizitarea forumului si m-am lovit de o problema: utilizatorii de acolo nu doresc sa intre pe un forum unde exista Satanism si nici intr-un loc unde userii nu se respecta intre ei. Propun sa se intre la SATANISM doar pe baza de aderare la grupul respectiv, la fel si replicile vulgare.

Mai degraba, o sa iau masura sa constitui un grup numit SATANISM, restului userilor nefiindu-le accesibile replicile din forumul acesta. La SEX, tot asa.

4 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 3:35 pm

Vizitato

Vizitator
Ai grija sa ma adaugi si pe mine la satanisti Wink

5 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 3:42 pm

Habibi

muritor de rand
Anton_LaVey a scris:Ai grija sa ma adaugi si pe mine la satanisti Wink
Ce sa te mai adaug, ca tu esti deja CAPUL bisericii.(Precum Isus al celei crestine) O sa te pun moderator, cu acceptul Adminului, bineinteles. Si o sa iti fac acolo o intrare secreta spre forumul personal, unde sper sa practici ceva ritualuri de magie neagra. Wink

6 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 4:07 pm

Vizitato

Vizitator
Ce e aia mai? "Intrati la Dracu acasa?" rolf Tare faza.... rolf Mai aveai putin si le ziceai "Intrati ca va ia Dracu!"

7 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 4:22 pm

Habibi

muritor de rand
Anton_LaVey a scris:Ce e aia mai? "Intrati la Dracu acasa?" rolf Tare faza.... rolf Mai aveai putin si le ziceai "Intrati ca va ia Dracu!"
Ti-am pus si foto Wink

8 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 4:29 pm

Vizitato

Vizitator
Habibi a scris:
Anton_LaVey a scris:Ce e aia mai? "Intrati la Dracu acasa?" rolf Tare faza.... rolf Mai aveai putin si le ziceai "Intrati ca va ia Dracu!"
Ti-am pus si foto Wink

Am vazut Wink Da' acum or sa creada aia ca ii prajesc.... Rolling Eyes

9 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 4:43 pm

Heruer

inger
Habibi a scris:Am trimis cateva invitatii pe forumul Catholic pentru vizitarea forumului si m-am lovit de o problema: utilizatorii de acolo nu doresc sa intre pe un forum unde exista Satanism si nici intr-un loc unde userii nu se respecta intre ei. Propun sa se intre la SATANISM doar pe baza de aderare la grupul respectiv, la fel si replicile vulgare.

Mai degraba, o sa iau masura sa constitui un grup numit SATANISM, restului userilor nefiindu-le accesibile replicile din forumul acesta. La SEX, tot asa.
Am primit un E-mail referitor la, citez : "Ati fost adaugat la grupul "Satanism" pe "" - http://spiritliber.forumer.ro
Aceasta actiune a fost efectuata de catre moderatorul grupului sau administratorul site-ului, contactati-i pentru mai multe detalii.". Am incheiat citatul.

Consider ca un minim de politete implica sa fiu intai "somat" si apoi sa se "traga in mine". Rog sa fiu scos din acest grup.

Si in general, permiteti-mi sa solicit eu inscrierea in orice fel de grup si nu sa mi se impuna.

Multumesc !

10 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 4:56 pm

Habibi

muritor de rand
Fiind o sectiune invizibila, nu aveai de unde sti ca exista. Am adaugat din proprie initiativa pe cei care au mai scris acolo sau nu au prejudecati(apreciati dupa calitatea replicilor). Aderarea la grupul respectiv facea cu putinta sa vizualizezi si forumul SATANISM si, eventual, sa raspunzi.

Imi cer scuze daca te-am apreciat gresit!

11 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 4:58 pm

Vizitato

Vizitator
Ce fal e invizibila ca la mine se vede?

12 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 5:16 pm

Habibi

muritor de rand
Anton_LaVey a scris:Ce fal e invizibila ca la mine se vede?
Nu inteleg

13 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 5:45 pm

Vizitato

Vizitator
Habibi a scris:
Nu inteleg

pai ziceai ca e invizibil da io il vad pe forum

14 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 5:49 pm

Habibi

muritor de rand
Anton_LaVey a scris:
Habibi a scris:
Nu inteleg

Il vezi tu si cei care fac parte dintr-un anume grup, numit SATANISM, ceilalti, nu! Vor face parte toti userii din grup, vor fi insa exclusi doar cei pe care ii deranjeaza, adica anumiti crestini. Emanuel este si el inscris. Wink

15 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 6:23 pm

Vizitato

Vizitator
Habibi a scris:
Anton_LaVey a scris:
Habibi a scris:
Nu inteleg

Il vezi tu si cei care fac parte dintr-un anume grup, numit SATANISM, ceilalti, nu! Vor face parte toti userii din grup, vor fi insa exclusi doar cei pe care ii deranjeaza, adica anumiti crestini. Emanuel este si el inscris. Wink

Ema e inscris?????? lol!

16 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 7:25 pm

Simah

djin
Nu doresc sa fac parte dintr-un grup satanist pt ca nu sunt idiot.inscrierea mea intr-un grup de debili mintali o consider o insulta si daca c nu se iau masuri reparatorii voi parasi acest forum!

17 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 7:33 pm

Eu Unul

admin
Subforumul SATANISM a existat de la infiintare, desi nu sunt prea multi satanisti pe forum. In prezent este invizibil pentru cei care nu fac parte dintr-un grup de membri caruia i s-au dat drepturi suplimentare de vizualizare. Asadar, cei care vedeti SATANISMUL la Religie, vi s-a permis acest lucru.
A face parte din acest grup nu inseamna mai mult decat a vedea ce se scrie si acolo.
Ti s-a luat acest drept Simah, daca asa ai dorit. Wink

18 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 7:37 pm

Garrybaldi

vrajitor
Nu-i dracul asa de negru. pope

Nu sant debili mintali, fac politica, pe bani bineinteles. Oameni fara scrupule ( crestine ) in lume sant cautati pentru "misiuni" exceptionale.
Masacre, omoruri, hotii, chiar si Legiunea Straina are in statut declaratie de satanism.

19 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 7:41 pm

Eu Unul

admin

20 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 7:46 pm

Simah

djin
Multumesc!si in gneral nu vreau sa fec parte din nici un grup fara a solicita eu in prealabil!

21 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 7:48 pm

Eu Unul

admin
Simah a scris:Multumesc!si in gneral nu vreau sa fec parte din nici un grup fara a solicita eu in prealabil!
Si de unde stii tu care sunt grupurile care au permisiuni speciale? Poti sa vrei ceva despre a carui existenta nu stii?

22 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Vin Oct 31, 2008 8:10 pm

Simah

djin
Imi este suficient sa doresc ceea ce stiu ca exista,dar nu-mi doresc tot ce stiu ca exista!
ca sa-ti doresti ceva ce nu stii ca exista inseamna relatii profesiomale cu psihiatrii!

23 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Sam Noi 01, 2008 7:55 am

Bulache

demon
Adminule !Am primit o instintare pe e-mail cu ceva grup de satanisti,dar nu l-am putut deschide ca nu-s autorizat.Acum cum ii?is sau nu in grup. rolf Evil or Very Mad

24 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Sam Noi 01, 2008 8:49 am

Eu Unul

admin
Bulache a scris:Adminule !Am primit o instintare pe e-mail cu ceva grup de satanisti,dar nu l-am putut deschide ca nu-s autorizat.Acum cum ii?is sau nu in grup. rolf Evil or Very Mad
Grupul respectiv doar are posibilitatea sa vada/scrie la Satanism(in cadrul Religiei), pentru restul userilor fiind invizibil.

25 Re: Administratori - propuneri, realizari, critica la data de Sam Noi 01, 2008 4:50 pm

Bulache

demon
ok.is lamurit.Pace,prietenie si rachie tare. drunk

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum